Stire de ultima ora !!!

1
Bun ... o sa fiu putin melancolic (cred) . Stiu ca am lipsit 1 an , poate ca sa simtit lipsa mea poate ca nu , insa am fost nevoit sa fac asta din pricina unor probleme personale care din fericire le-am mai rezolvat insa nu in totalitate.

Ce vreau sa zic este ca in procent de 90% din raspunsurile pe care le-am primit... de saptamana aceasta o sa incep sa fiu activ si sa readuc putin la viata VS atat din punct de vedere forum cat si servere ( tema schimbata , servere reinstalate de la 0 etc ) .

Ramane sa astept pana saptamana ce vine sa ma pun la punct cu ale mele si o sa vorbesc si cu hecq legat de servere. Cum i-am zis si lui Motor , dupa ce refac totul o sa vreau sa dau si niste banuti pentru o reclama pe extreamcs ( nu stiu daca acolo e locul potrivit , insa acolo sunt majoritatea jucatori de CS ) , nu stiu daca o sa fiu singur sau ma veti sustine si cei din bucuresti ( 5-10 lei :)) ) insa asta ramane de vazut.

Nu vreau sa va duc in eroare , astept saptamana ce vine si va voi da un raspuns ferm 100% ca imi voi relua activitatea !

P.S : VOTATI-MA PRESEDINTE !!! :)))))
VirtualStrike renaste !
📍 CONNECT DNS: CS.VIRTUALSTRIKE.ORG
📍 CONNECT IP: 51.89.78.61:27015

Re: Stire de ultima ora !!!

4
Nu va luati dupa micutul asta .. a avut treaba un an intreg. [beegus] =))
#rage.
~Hell Yeah.~
I am retired for codding website,movie macking and playing Counter-Strike.

I play CS on different days when i'm boring.

With respect, Ionut-Spring.

RockFM.RO POWER !

I'am Rockaholic!
Imagine

Re: Stire de ultima ora !!!

5
Bogdan1990 scrie:tu nu ai bani de lemne pentru la iarna si ne ceri noua bani sa iti iei :))) cu cardeala ca ii bagi in comunitate :))
=)) =)) =)) "cenzurat" de om ce esti...

Re: Stire de ultima ora !!!

7
Bogdan1990 scrie:tu nu ai bani de lemne pentru la iarna si ne ceri noua bani sa iti iei :))) cu cardeala ca ii bagi in comunitate :))
:)))))))))))
asa se ridica moralul
Imagine
Imagine
Once I rose above the noise and confusion
Just to get a glimpse beyond this illusion
Încuiat

Înapoi la “Arhiva”