Reclamatie Moderator story

1
Nick-ul tău : [VS] FLO
Nick-ul moderatorului : story
Motiv : Da edit unde nu trebuie + warn
Descriere : CLICK!. Aici a facut mexikan o cerere pentru un avatar
Regulamentul spune asa:
-Nu aveti voie sa cereti doua lucrari intr-o cerere.
Mexikan a pus la cererea sa de avatar doua poze,dar a specificat:
Voi alegeti imaginea (Din acestea 2 ) Cu care puteti lucra mai bine !
Eu i-am facut 3 avatare ( 2 avatare cu prima poza si 1 avatar cu a2a poza ) pentru a avea de unde sa aleaga. Practic nu a cerut 2 lucrari , a dorit una singura,insa a pus doua posibilitati :)
P.S. : In regulament nu scrie ca nu am voie sa fac 2 lucrari user-ului daca imi ofera posibilitatea de alegere. Asa ca warn-ul primit mi se pare dat aiurea.
Dovadă : Aveti tot ce trebuie mai sus

Multumesc anticipat
Imagine

Imagine

Imagine

Re: Reclamatie Moderator story

2
nusuntdeacord
Ma oamenilor.Asta a spus sa alegem una din acele 2 poze.Daca eu de exemplu ii fac un avatar cu o poza si Katakiz ii face un alt avatar cu cealalta poza,nu sunt 2 creatii? Ce nu intelegeti?Ce aveti cu story? X(

Re: Reclamatie Moderator story

3
Flo, in primul rand nu ti-am dat eu warn.
In al doilea rand, regula e clara, indiferend de ce a specificat el. Nu e voie sa ceri 2 lucrari intr-o singura cerere. Daca nu poti sa pricepi ca din 7 designeri, unii o sa faca o lucrare, iar altii alta lucrare, nu e vina mea. Nu intelegi ca intr-o cerere nu trebuie sa fie mai mult de o singura lucrare rezolvata? Indiferend de ce a specificat el, urma sa aiba 2 avatare diferite, ceea ce este interzis. Repet, iti dau exemplu:

story: eu lucrez pe prima imagine
DubVision: eu lucrez pe a doua

Asta inseamna ca fiecare dintre noi va posta doua lucrari total diferite. IAR ASTA INSEAMNA CA VOR FII DOUA LUCRARI INTR-O SINGURA CERERE FOR GOD'S SAKE ! Ce nu pricepi?

Re: Reclamatie Moderator story

5
Boon deci ca sa lamurim situatia ....
WARM am dat eu pt ca ai dat post aiurea
[VS] FLO scrie:sters

Man daca poti sa ajuti, ajuti daca ai sugestii bagi sugestii nu trasnesti cuvinte aiurea doar pt un post acolo (daca a fost modificat mesajul tau atunci e alta poveste .... )
In legatura cu cererea individului respectiv nu e nimic in neregula chiar daca a facut 2 cereri .... e sectiunea designerilor si daca ei vor pot sa faca si 100 de avatare pt individul respectiv si pana la urma urmei suntem oameni nu cred ca tre sa ne certam pt ca a cerut un individ un avatar (sau 2,3,5,9)
[VS] FLO daca am gresit ma gasesti la adresa de e-mail stefan_ojog si discutam acolo ;) daca am gresit ai scuzele mele ;)
Postul in cauza il gasiti aici --> http://virtualstrike.org/forum/post316265.html#p316265
NU astepta sa ti se iveasca oportunitatile, creeaza-le!
NU renunta pana nu ajungi la idealul tau.
O greseala este o invatatura care te face mai puternic.
stefan_ojog
[/color]
Imagine

Re: Reclamatie Moderator story

7
Ati procedat corect ( designerilor si moderatorilor ) partea proasta este ca nu va puteti intelege intre voi ( toti ) ca oamenii si a iesit "tam-tam".

Reclamatie respinsa, nu story ti-a dat warn-ul, cat despre Stephano, cand postezi la evidenta incearca sa faci un print, ca sa vedem si noi ce era in neregula in postul lui, presupun ca a comentat afirmatia care ai facut-o tu in edit-ul primului post in acel subiect nu ? Atunci inseamna ca a facut off-topic si warn-ul a fost dat corect !
Subiect inchis.
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii moderatori forum”