Reclamatie P!xel

1
Nick-ul tău : Guess Who.
Nick-ul moderatorului : P!xel.
Motiv : Warn, x3 post.
Descriere : Mi-am dat UP la cererea mea de vanzare, si mi`a dat warn pe motiv de x3 post, tin sa mentionez ca au trecut mai mult de 24-48 de ore, si puteam sa dau , up !
Dovadă : virtualstrike.org/forum/viewtopic.php?f=1440&p=303344#p303344
Sunt un spărgător de bănci sau ciorditor de cartier...
Fenomenal, profesional, mortal, mercenar adevărat şi fără egal,
Paranormal, apar când par că dispar, da, dă-te-n p*la mea, sunt superstar!
Am relaţii ca Sinatra şi sunt înaintea vremii...

Re: Reclamatie P!xel

2
A gresit pixel, probabil nu a vazut data.
Paul Walker(1973-2013) - Blue-eyed angel.
Tito Vilanova(1968-2014) - Per sempre etern.
RIP
Imagine

Re: Reclamatie P!xel

3
Eu nu am nimic personal cu Pixel , chiar isi face treaba, dar de la un timp a inceput sa dea warnuri fara sa se uite daca e bine sau nu , si lui Jumbye i-a dat pentru off topic la chestia cu misterul blah blah , ce voia sa scrie "inteleg situatia".

Sunt PRO reclamatiei , inteleg ca a gresit dar totusi , e mai vechi ca mine in moderare.
Imagine

Re: Reclamatie P!xel

4
Pai daca la un timp nu a mai postat nimeni , dc tot faci inca 1 post , inca 1 si tot asa :(
Asta e ..suport suspend ce o fi :(....Nu e moarte de om
Si danku meu iubit , treaba cu jum la postul ala ,ori postezi o parere cv ori te lasi !

Re: Reclamatie P!xel

5
P!xeL scrie:Pai daca la un timp nu a mai postat nimeni , dc tot faci inca 1 post , inca 1 si tot asa :(
Asta e ..suport suspend ce o fi :(....Nu e moarte de om
Si danku meu iubit , treaba cu jum la postul ala ,ori postezi o parere cv ori te lasi !
Ce parere sa posteze, aici e penibil, omu' a zis doar "Mister buu" adica ciudat :|,acum nu o mai da la intors.
Imagine

Re: Reclamatie P!xel

6
Ceva de genu:
Faci o cerere de admin pe orice server si eu dau reply ..UUu admin?
Hai sa lasam administratori sa ia decizia :>

Re: Reclamatie P!xel

7
P!xeL scrie:Pai daca la un timp nu a mai postat nimeni , dc tot faci inca 1 post , inca 1 si tot asa :(
Asta e ..suport suspend ce o fi :(....Nu e moarte de om
Si danku meu iubit , treaba cu jum la postul ala ,ori postezi o parere cv ori te lasi !

Topicul meu era pe la pagina a 2 deoarece nu am mai intrat pe forum un timp, si am intrat sa dau UP, ce vroiai sa fac pentru a imi ridica topicul? =))
Sunt un spărgător de bănci sau ciorditor de cartier...
Fenomenal, profesional, mortal, mercenar adevărat şi fără egal,
Paranormal, apar când par că dispar, da, dă-te-n p*la mea, sunt superstar!
Am relaţii ca Sinatra şi sunt înaintea vremii...
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii moderatori forum”