Reclamatie

1
Nick-ul tău :LeGoLaS^
Nick-ul moderatorului : takeitez.
Motiv : Warn dat aiurea
Descriere:In primul rand nu am fost singurul care postase in chat erau si altii care postase in chat.Daca dai warn de ce nu dai la totii sau nu aveai curaj sa dai la restu.Si takeitez cum sa nu am un limbaj colorat cand imi dai warn numai mie din toti.Nu mi se pare corect. Cu alte cuvinte Regulamentu e doar pentru mine e valabil ,sau cum e? Legea junglei se da care cum apuca si restu sunt bine.
Dovadă : 1 dat aiurea

Re: Reclamatie

2
Din ce vad nu ti-a dat numai tie ci si lui hustler.
Paul Walker(1973-2013) - Blue-eyed angel.
Tito Vilanova(1968-2014) - Per sempre etern.
RIP
Imagine

Re: Reclamatie

3
Hai frate aici nu e vb de Hustler Tv sau cine mai vrei tu.
E vorba ca Regulamentu ala e numai pentru mine valabil si daca e sa o luam asa ,cred ca totii ar trb sa aiba Ban Pe Forum.

Acolo Spune destul de clar "Riscati warn" nu scrie "Luati Warn" daca postati link.
CRED CA M-AM FACUT INTELES
La cati am vazut eu ca au post link sau +enter Eram lider la warn.Dati cu ele fara rost.

Re: Reclamatie

4
Chiar daca scrie "riscati" ramane la decizia lui daca doar te avertizeaza scris sau chiar te avertizeaza danduti warn. Tinand cont ca nu esti nou pe forum si erai constient de urmari nu cred ca a gresit cu nimic , iar limbajul pe care l-ai avut duce mai mult decat warn .

+
Evidenta lui spune :
music scrie:Din ce vad nu ti-a dat numai tie ci si lui hustler.

topicinchis
VirtualStrike renaste !

Re: Reclamatie

5
Postez si eu acum ca n-am avut timp ieri. De fiecare data cand vad un link in chat ma uit sa vad daca respectivul a primit warn de la altcineva. Daca nu, ii dau eu. E chiar greu sa respectati o regula? Daca nu vad n-am ce sa le fac. Nu-mi pasa daca ceilalti moderatori nu va sanctioneaza.

Scuze ca postez dupa tine SPY, dar e o reclamatie la adresa mea si n-am avut timp sa raspund ieri :)
Poate gresesc, poate nu esti tu
Poate m-amagesc sau poate nu
Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi
In orice razboi e mai usor in doi
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii moderatori forum”