Re: Propuneri pentru imbunatatirea forumului

12
Nick-ul tău : cristy9
Descriere : Nu stiu daca e momentan regula asta dar propun sa modificati semnaturile lungi, cu poze cat casa sau cu video-uri
________________________________________________________________________________________
Respect celor care şi-au facut un nume prin caracter şi corectitudine când comunitatea asta era pe val, şi au rămas aici din speranţa că lucrurile se vor îndrepta.

Re: Propuneri pentru imbunatatirea forumului

14
Nick-ul tău : LiptoN
Descriere : Ati lasat profilul sarac. Bagati macar Localitatea, ma refer in topic view.


Nick-ul tău : LiptoN
Descriere : Stiu ca pare o idee prosteasca, dar poate pe viitor va ganditi daca adaugati vreun mod gen thanks mod, sau ceva cu reputatie. Ar fi interesant. Ceva clasic si finuţ ( asa ca noi )
Imagine



» Pentru probleme, nelămuriri, informații și suport în legătură cu forumul, de preferat este să mă contactați prin PM, nu pe diverse platforme de socializare.

Re: Propuneri pentru imbunatatirea forumului

15
LiptoN scrie:Nick-ul tău : LiptoN
Descriere : Ati lasat profilul sarac. Bagati macar Localitatea, ma refer in topic view.


Nick-ul tău : LiptoN
Descriere : Stiu ca pare o idee prosteasca, dar poate pe viitor va ganditi daca adaugati vreun mod gen thanks mod, sau ceva cu reputatie. Ar fi interesant. Ceva clasic si finuţ ( asa ca noi )



1. Nu cred ca e asa important .
2. Vom vedea .
Yahoo! Messenger

Înapoi la “Discuțiile forumului”